I AM SIKY show LIVE
Zvýš svoju hodnotu a biznis 10x
 
Event, ktorý prináša výsledky!
Mindset · Biznis · Spiritualita
10.3. 2019 v hoteli Kultúra, Ružomberok
ČO HOVORIA ÚČASTNÍCI Z JANUÁRA?
Martina Vorčáková a Milan Smondek
Michal Šintaj
Lenka Tkáčová
Čo ak Ťa od úspechu delí už len jeden krok?
Niekedy nás brzdí len nevedomosť...
A ty ani netušíš ako si blízko!
Zisti to sám na KICK YOUR BUSINESS!
Od: Siky Spirit
Krásny deň,

predtým než sa začneme baviť o KICK YOUR BUSINESS, poďme si niečo ujasniť. Možno si teraz myslíte, že to bude len ďalší z 'tých seminárov ...'

Myslím tie semináre a konferencie, ktoré sľubujú modré z neba a nakoniec ani zďaleka nedostanete hodnotu, akú ste očakávali. Príde tam plno speakerov, ktorých jediná úloha je dať Vám malú ochutnávku a následne musíte kúpiť niečo viac.

"Tu je problém..."

Tieto semináre NIE sú určené na to, aby Vás naučili niečo 'dobrého', ale na to povzbudiť Vás tak akurát ku kúpe čohokoľvek, čo sa ten týždeň predáva. Všetko čo sa teda stane je, že Vám zostane len hlúpy pocit, pretože ste znovu naleteli.
Ak ste to už predtým zažili ...

Môžeme Vám sľúbiť, že KICK YOUR BUSINESS bude nádychom čerstvého vzduchu! Veľkým rozdielom je, že náš primárny zámer pre túto akciu je skutočná služba komunite a prinesenie to najlepšieho know-how k vášmu rastu.
BUDEME Vás učiť presné kroky, ktoré potrebujete implementovať do Vášho biznisu alebo života, aby ste dosiahli vytúžené výsledky. Sme tu, aby sme Vám pomohli urobiť tento rok Vašim doteraz najlepším rokom ...

"Ako by to bolo možné?"
Ako budete čítať ďalej, musíme Vás varovať: Tento seminár nie je pre každého ... Ak nie ste pevne rozhodnutí vytvoriť svoj biznis, alebo urobit veľkú životnú zmenu a prispôsobiť mu svoj životný štýl, toto nie je pre Vás. Pokiaľ po prijatí osvedčených stratégií a systémov neurobíte akciu. Toto nie je pre vás.

Avšak, ak ste neoblomne rozhodnutí a nebojíte sa jednať, vieme Vám pomôcť transformovať váš život tak, že ho budete žiť kompletne podľa Vašich pravidiel. Je to jednoduché, všetky naše techniky sú dizajnované tak, aby totálne naštartovali rôzne oblasti Vášho života ...Väčšina z Vás môže urobiť tento rok tým najlepším čo sa týka:

Hľadania Vášho vnútorného hnacieho mechanizmu ...
Otočenia Vášho života tým správnym smerom ...
Zarábania peňazí vďaka tomu, čo milujete ...
Vybudovaniia silných vzťahov a partnerstiev ...
Dosiahnutie akéhokoľvek cieľa ...
Vytvárania rapídnych výsledkov ...
Ovládnutia efektívneho rozdelenia času ...
Prekonania akéhokoľvek strachu či výzvy ...
To je dôvod, prečo sme vytvoril KICK YOUR BUSINESS, aby som Vás naučili všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste naštartovali Vaše podnikanie, prehĺbili svoje vzťahy a našli zmysel v živote.

Počas KICK YOUR BUSINESS Vás naučíme od základných až po pokročilé stratégie, ktoré dnes používajú špičkoví svetoví podnikatelia a filantropi. Pomôžeme vám s transformačným procesom - práve tu, na seminári - aby ste odchádzali s jasným, zameraným akčným plánom.
Ste len krôčik od naplnenia Vášho cieľa...
Zistite ako ho získať na KICK YOUR BUSINESS!
"MINDSET -Zameriame sa na Vaše nastavenie  mysle ..."
Pozrime sa podrobnejšie, čo všetko na evente zažije!
Hovorí sa, že úspech je 80% psychológia a 20% je mechanika. Ak začnete so správnym nastavením mysle, zvyšok bude jednoducho nasledovať. Nezáleží na tom, čo si myslíte, že viete, ak máte nesprávny prístup, NIKDY nebudete úspešní.

Keď sa naučíte ovládať svoju vlastnú MYSEĽ, nikdy sa už nebudete musieť obávať o opätovnú stratu Vášho "nasadenia" ...

"Živí naháňači" sú ľudia, ktorí prenasledujú jeden cieľ za druhým - krajšie auto, väčší dom, ďalšia promócia - dúfajúc, že sa potom zrazu budú cítiť šťastní a spokojní. Keď rozumiete správnemu zmýšľaniu, stále môžete stanovovať ciele, v dlhodobom horizonte budete môcť prechádzať z "naháňania" šťastie na "bytia" so správnou jasnosťou a smerom v živote.
"BIZNIS- rozbehneme mechaniku úspechu..."
Pravda je, že väčšina podnikov nemá žiadny zisk. Podľa Úradu Spojených štátov Amerických pre štatistiku práce, zo všetkých začínajúcich podnikov z roku 2011, sa iba 3% dostali do svojho piateho roku.
Väčšina ľudí investuje veľa peňazí a začína svoje podnikanie bez toho, aby mali osvedčený model. Robia vylepšenia a snažia sa, aby to fungovalo, ale je už príliš neskoro.

Najrýchlejší spôsob, ako byť úspešný, je osvojiť si osvedčený model.
Ako očakávate, že uspejete bez overeného úspešného obchodného modelu? Prečo sa snažíte urobiť všetko sami (ťažšia cesta)?

Event je aj o strategiách a systémoch. Naše techniky boli použité mnohými ľuďmi, ktorí videli okamžité výsledky vo  svojich podnikoch. 
"SPIRITUALITA- Všetko je o majstrovskom  ovládnutí..."
Väčšina ľudí príde na KICK YOUR BUSINESS, aby sa naučili nové zručnosti a získali nové nastavenie mysle ...
Ale odchádzajú s ÚPLNE novú perspektívu ŽIVOTA.
Ak chcete zmeniť to, ako vidíte svet, ak chcete vyčistiť svoju myseľ od stresu a neporiadku, ak chcete žiť v tejto chvíli a zažiť každý krásny okamih naplno ...
Patríte sem... kde sa stanete menej limitovaným a viac vedomým než kedykoľvek predtým.

"Príležitosti sa objavujú LEN TERAZ. Vo všetkých okamihoch, kedy je vaša myseľ v MINULOSTI alebo BUDÚCNOSTI, tieto MOŽNOSTI strácate."

Keď som začínal svoju cestu, myslel som si, že na to aby som sa stal šťastným, musím byť úspešný.
Dosahoval som všetko, čo som vždy chcel. Keď však vybledla novosť týchto vecí, cítil som sa prázdny. Bezúčelný. Stratený.

Upadol som do hlbokej depresie kým som neobjavil duchovno. Od tej doby sa moja zameranie úplne posunulo. Od tohto momentu som pracoval na vytvorenie techník a zmýšľania, ktoré mi umožnili zarobiť viac peňazí než kedykoľvek predtým, a tiež mať viac času než kedykoľvek predtým.

Rovnaké techniky a myslenia, ktoré budeme s vami zdieľať do hĺbky 9.2.2019 v Ružomberku.
KICK YOUR BUSINESS
 Nedela, 10.3.2019
 Registrácia 8:30 - 9:00
 Program 9:00 - 18:00
 Ukončenie  cca 18:00
Začínáme už 9:00! 
Dbajte na to, aby ste prišli včas, a mali tak dostatok času na registráciu.
Určite si nesmiete nechať ujsť žiadnu časť dňa.
Speakri eventu
Siky Spirit
,, Ak zvýšite svoju osobnú vibráciu, posuniete celý svoj život na nový level. Vzťahy, prácu, zdravie aj šťastie. Nemôžete sa čudovať, že sa tak začne diať rýchlo. ''
Siky Spirit je mentor, mezinárodní speaker, transformační a spirituální učitel, v oblasti osobního rozvoje a průvodce na duchovní cestě k absolutní harmonii, bohatství a šťastnému životu.
Během studií na vysoké škole Siky cítil, že jeho potenciál byl nevyužitý. Už jako 20 letého ho zasáhla silná choroba. Doprovázen těžkými bolestmi a strachem ze smrti se však rozhodl, že to nevzdá.
Objevil způsob, jak pracovat s vnitřní energií, vyléčil se a vybudoval jednu z nejznámějších značek v oblasti zahradního designu, Siky Gardens. Vytvořil unikátní projekty v různých zemích, spolupracoval
s televizí Markiza a dnes je součástí mezinárodních projektů, v nichž spolupracuje se světoznámými leadrama a koučama.
Učí ľudí ako pracovať s myšlienkami a ako pomocou myšlienok dokážete pohnúť fyzickým objektom bez toho, aby ste sa ho dotkli. Následne pochopíte ako myšlienky tvoria realitu.

Jeho najsilnejšou stránkou je vizionárstvo a vedenia ľudí. Siky pomohol už stovkám ľuďí nájsť samého seba, aby sa stali úspešnými a boli prospešní pre svet. Pravidelne koučuje a mentoruje jednotlivcov, ako aj ľudí z biznisu už viac ako zo štyroch krajín Európy a Ázie

Spojením technik nadobudnutých za 10 rokov a spoluprácou so svetovými mentormi im pomáha vytvoriť prostredie, individuálny plán, ktorý rozvíja osobnosť na ceste k absolútnej harmónii, bohatstvo a šťastnému životu.
Siky Spirit je mentor, medzinárodný speaker, transformačný a spirituálny učiteľ v oblasti osobného rozvoja a sprievodca na duchovnej ceste k absolútnej harmónii, bohatstvu a šťastnému životu.

Počas štúdií na vysokej škole Siky cítil, že jeho potenciál bol nevyužitý. Už ako 20-ročného ho zasiahla silná choroba. Sprevádzaný ťažkými bolesťami a strachom zo smrti sa však rozhodol, že to nevzdá.

Objavil spôsob, ako pracovať s vnútornou energiou, vyliečil sa a vybudoval jednu z najznámejších značiek v oblasti záhradného dizajnu, Siky Gardens.

Vytvoril unikátne projekty v rôznych krajinách, spolupracoval s televíziou Markiza a dnes je súčasťou medzinárodných projektov, v ktorých spolupracuje so svetoznámymi leadrama a koučama.
Na Bali bol oficiálne menovaný, ako prvý zo sveta za transformačného spirituálneho učiteľa najvyššími duchovnými.

Siky vytvoril unikátny systém "Back to Zero", ktorý učí na svojich Spirit Campoch a odomyká potenciál každého človeka tak, aby žil život bez strachu, negativity, nastavil sa na tvorivú energiu a vytvoril si realitu, po akej túži.
Pravidelne organizuje na Slovensku a na Bali Spirit Campy zamerané na transformáciu jednotlivcov na podvedomej úrovni. V roku 2019 začína budovať rezort na Bali.
Peter Morong
,, Vždy máme mnoho spôsobov ako sa posunúť vyššie. Jediná vec, ktorá nás limituje sme my sami. ''
Peter je podnikateľ, investor, mentor a speaker. V IT biznise podniká už viac ako 14 rokov. Začal už ako 22 ročný počas vysokej školy v Prahe a jeho cieľom a snom bolo vždy dosiahnuť niečo veľké. A tak sa Peter rozhodol a založil svoju prvú firmu zameranú na IT biznis.
  
V tejto firme nazbieral skúsenosti, odpredal svoj podiel a vrátil sa na Slovensko. Pokračoval ďalej a s jeho tímom úspešne ukončili viac projektov v Európe a Blízkom Východe v oblasti financií a bankovníctva.

Neskôr začal investovať do startupov, nových technológií a venovať sa vytváranie stratégií pre ich rýchly rast. Svoje stratégie prezentoval na niekoľkých eventoch na Slovensku, v Českej republike, Anglicku, Ázii a Južnej Amerike.
Peter patrí medzi zakladateľov projektu GET ME UP, ktorého víziou je pomôcť ľuďom a poskytnúť im jednoduchý nástroj, ktorý im pomôže zamerať sa na svoje ciele a dosiahnuť v živote oveľa viac.

Tento jedinečný projekt sa zameriava na výskum ľudského potenciálu a všetky poznatky implementuje do mobilnej aplikácie, ktorú dnes už používajú ľudia na celom svete. Peter je podnikateľ, ktorý verí v to že keď ti je dané, máš dávať. Preto 10% z mesačných príjmov je určených na charitu, vďaka čomu podporuje pozitívnu zmenu vo svete.
Kick Your Business Event FAQ's...
 Aký je dátum udalosti a kde sa koná? 
Koná se 10.3.2019 v hoteli Kultúra v meste Ružomberok.
 Môže se tejto udalosti zúčastniť ktokoľvek?
Áno, ak chcete, aby sa tento rok stal Vaším nejlepším rokom, tak  je tento event pre Vás!
 Môžem priviesť ďalšieho hosťa?
Vzhľadom k obmedzeným kapacitám je potrebné, aby si každý účasník rezervoval svoju vstupenku individuálne.
Môžem získať peniaze späť, ak sa nebudem môcť zúčastniť?
Vzhľadom k obmedzenej dostupnosti miest na akciu budete musieť upozorniť našu kanceláriu 15 dní pred udalosťou, aby sme mohli predať vstupenku niekomu ďalšiemu na zozname.
Čo keď mám otázku, ktorá nie je v tomto zozname?
Sme tu, aby sme Vám pomohli. Jednoducho pošlite e-mail ohľadom ktorejkoľvek otázky na: event@bebetterhuman.com.
© I AM SIKY 2020 - Všetky práva vyhradené.