KTO JE SIKY?
KTO JE SIKY?
Siky je mentor, medzinárodný rečník, transformačný a spirituálny učiteľ v oblasti osobného rozvoja, sprievodca na duchovnej ceste k absolútnej harmónii, bohatstvu a šťastnému životu.
Od mladosti bol Siky človek, pre ktorého neexistovalo nemožné. Študoval financie na vysokej škole ale cítil, že jeho potenciál bol nevyužitý. Siky sa chcel stať niekým, kto bude tvoriť projekty, ktoré zmenia svet na krajšie miesto. Rozhodol sa hľadať svoje poslanie. V tom ho zasiahla silná choroba, ktorá mu obrátila celý jeho svet hore nohami. Sprevádzaný ťažkými bolesťami a veľkým strachom zo smrti sa rozhodol, že to nevzdá. Vedel, že v sebe ukrýva silu, s ktorou to dokáže. Niečo v jeho vnútri mu hovorilo, že ešte nemôže zomrieť. Tento vnútorný hlas mu zmenil život. Vtedy pochopil, že existuje energia, ktorá tvorí všetko, energia, ktorú má každý z nás ukrytú v sebe. V dvadsiatich rokoch sa začal zaoberať podvedomím a vydal sa na spirituálnu cestu, ktorá mu navždy zmenila život.
S odstupom času jedného roka, využitím svojho talentu a skúseností začal podnikať v oblasti záhradného dizajnu a vybudoval jednu z najznámejších značiek v obore, Siky Gardens. Vytvoril unikátne projekty na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike. Spolupracoval dva a pol roka s televíziou Markíza. Po siedmich rokoch podnikania cítil, že chce robiť väčšie projekty, ktoré pomôžu viac ľuďom po celom svete. Prišiel ďalší pád. Padol na kolená a začal sa dusiť. Pomaly strácal vedomie, záchranka stále neprichádzala. Mama stála bezmocne nad ním so slzami v očiach. Bol pripravený opustiť tento svet. V tom pocítil niečo neopísateľné. Objavila sa v ňom neskutočne silná energia, s ktorou pracuje dodnes.

Našiel zmysel svojho života. Objavil v sebe veľkú schopnosť pomáhať druhým ľuďom nájsť samého seba, aby sa stali úspešnými a boli prospešní pre svet. Pretože vie, že každý v sebe ukrýva nekonečnú energiu, ktorá vytvára realitu. Vytvoril unikátny systém, ktorý odomyká potenciál každého človeka tak, aby žil život bez strachu, negativity, nastavil sa na tvorivú energiu a vytvoril si realitu, po akej túži.

Jeho najsilnejšou stránkou je vizionárstvo a vedenie ľudí. Stal sa súčasťou niekoľkých nadnárodných projektov, v ktorých spolupracuje so svetoznámymi leadrami a koučami. Pravidelne koučuje a mentoruje jednotlivcov ako aj ľudí z biznisu a spojením niekoľkých techník nadobudnutých za 10 rokov im pomáha vytvoriť prostredie, individuálny plán, ktorý rozvíja osobnosť na ceste k absolútnej harmónii, bohatstvu a šťastnému životu. Na Bali bol oficiálne vymenovaný ako prvý zo sveta za transformačného spirituálneho učiteľa, najvyššími duchovnými.
Je súčasťou celosvetových projektov, ktoré pomáhajú meniť jednotlivcov, komunity a krajiny. Svoj čas venuje aj pomoci tým, ktorí si nevedia pomôcť sami. Rozhodol sa, že chce pomáhať deťom z detských domovov, pripravovať ich na život. Pravidelne prispieva rodinám, ktoré potrebujú pomôcť.
VIDEO GALÉRIA
FOTO GALÉRIA
Existujú dva dôležité dni v živote človeka. Prvý, keď sa narodíš a druhý, keď zistíš prečo. (Mark Twain)
© I AM SIKY 2020 - Všetky práva vyhradené.