7 voľných miest
      17.1. - 19.1. 2020, hotel Montfort ****
Spirit Camp Slovakia
Jediný trojdňový Spirit Camp spojený s víziou a transformáciou na Slovensku a v Českej republike, ktorý zmenil život už stovkám ľudí.
Ako je možné, že stále hľadáte cesty, ktorými sa chcete dostať do vytúženého cieľa a ten stále neprichádza? Stále k Vám prichádzajú do života tie isté situácie a neviete ich zmeniť? 

Pocit vyhorenia, strach, vnútorné nenaplnenie, neustále hľadanie svojho poslania. Toto všetko sprevádza veľké množstvo ľudí po celom svete. Viem sa absolútne vžiť do Vašej situácie. Sám som si to všetko prežil. Nie je to ľahké, ale existuje riešenie.
Čo hovoria účastníci Siky Spirit Campu ?
Monika Chylová
Podnikateľka
Richard Frimm
Študent
Bibiána Čižmárová
Podnikateľka
Dlhé roky som sa zamýšľal nad tým, v čom tkvie to celé TAJOMSTVO. Hľadal som odpovede na tých najrôznejších miestach.
V čom ale skutočne spočíva to tajomstvo?
Čo robia tí najúspešnejší a šťastní ľudia inak? Prečítal som cez 100 motivačných kníh. Navštívil som desiatky kurzov a seminárov, ale stále mi tam niečo chýbalo. Motivácia vždy po nejakom čase vypršala a bol som znova na začiatku. Vedel som, že musí existovať niečo viac, a tak som neprestával hľadať. Otvoril som sa novému poznaniu a v tom to prišlo.
Ako sa hovorí, keď je žiak pripravený, učiteľ prichádza. A tak sa aj stalo. Hneď niekoľkonásobne. 
Dnes už pracujem s tými najlepšími učiteľmi sveta.
MARIE DIAMOND
Rečníčka, koučka, majsterka feng- shui, prezidentka Asociácie transformačného lídershipu v Európe, už viac ako 20 rokov koučuje svetových autorov, filmové a hudobné celebrity, lídrov spoločností z Fortune 500, klientov z korporátneho a vládneho sektoru, ktorým svojimi mimoriadnymi znalosťami z kvantovej fyziky, zákona príťažlivosti a feng-shui pomáha transformovať ich osobné a obchodné prostredie. Prešiel som cez jej osobný koučing, meditácie najrôznejšieho druhu cez ktoré som sa dostal do sfér o ktorých som ani len netušil, že existujú. Naučila ma pracovať s energiou na veľmi hlbokej úrovni.
BRIAN TRACY
Brian Tracy patrí k najlepším rečníkom sveta. Vyučuje a spolupracuje s ľuďmi z 35 krajín sveta, ktorým pomáha rásť v oblasti biznisu a predaja. Napísal cez 70 kníh. Princípy, ktoré učí vychádzajú z jeho vlastných skúseností a tak pridaná hodnota, ktorú odovzdáva je nevyčísliteľná. Bolo mi veľkou cťou spoznať tohto človeka, ktorý ma naučil fungujúce techniky v biznise a v spolupráci. Vďaka nemu som pochopil, predajné techniky, ktoré uplatňujem vo všetkých biznisoch.

ERIC HO
Eric je renomovaný medzinárodný rečník, podnikateľ, filantrop, biznis kouč a autor. Vybudoval niekoľko miliónové veľmi úspešné spoločnosti. Naučil ma princíp ako prepojiť biznis a spiritualitu. Jeho inovatívne techniky mi pomohli dostať sa na vysoký level v oblasti predaja, online marketingu a sociálnych médií. Pomohol mi dostať sa na vysoký level v oblasti koučovania ľudí, vďaka čomu dokážem transformovať klienta vo veľmi krátkom čase.

RATU BAGUS IDA SIDARA
Ratu Bagus Ida Sidara, patrí k najvyšším duchovným na Bali, Jáve a priľahlých ostrovoch. Je súčasťou najväčších ceremónií. Zasvätil, tie najsilnejšie energetické miesta. Patrí do prvej kasty a nikdy nepracoval s ľuďmi zo sveta. V roku 2015 ma prijal u seba v chráme a tak sa stal neoddeliteľnou súčasťou môjho života, stali sme sa priateľmi. Bolo mi veľkou cťou byť prvý zo zahraničia, komu už viac než 4 roky odovzáva svoje učenie. Prešiel som očistnými procesmi na úrovni tela, mysle aj duše. Dostal som sa do hlbokých spirituálnych oblastí a naučil som sa techniky ako človeka dostať na vysoký level pozania. V roku 2018 ma vymenovali za transformačného spirituálneho učiteľa. Povedal mi, už ma nepotrebuješ, si pripravený ísť do sveta a pomáhať ľudom.

BEDŘICH NIKL
Bedřich Nikl je kouč, líder, ktorý patrí so svojim tímom k jedným z najväčších multilevelových skupín V Českej republike. Je to predovšetkým dobrý priateľ, s ktorým spolupracujeme na projekte GetMeUp. Naučil ma techniky ako sa zbaviť strachov, ako s nimi pracovať a premeniť ich vo svoj prospech. Odovzdal mi know how, ktoré ničí bloky a nežiadúce vzorce z minulosti. Prehĺbil mi poznatky o vizualizácii a nastavovaní si cieľov.

RADEK ŠEFČÍK
Je profesionálny licencovaný peak performance kouč a stratég s viac ako 17 ročnou praxou s mentálnou prípravou tých najlepších profesionálnych športovcov, policajných a armádnych tímov MO, MV v SR a zahraničí, svetových českých tenistov, fighterov, IPSC strelcov, hokejistov NHL, KHL, mnoho profi zahraničných futbalistov, špičkových trénerov. V súčasnej dobe patrí medzi popredných svetových certifikovaných koučov asociácie IMGCA. S Radekom som pracoval na raste biznisu v strategických momentoch. Naučil ma vidieť viac do hĺbky firmených procesov, ktoré zefektívňujú pracovné prostredie s následným nárastom zisku.

A viete čo majú títo učitelia spoločné?
Akoby poznali niečo, čo je vyššie ako MY. Akoby poznali energiu, ktorá tvorí všetko. Skutočne všetko vo vašom živote. Oni už objavili ako to všetko funguje.

Našli svoje poslanie a stali sa jednotkami vo svojich oboroch. Skúsenosťami, učeniami a životnými zvratmi som vytvoril unikátny systém, vďaka ktorému dokážem pracovať s klientom z akéhokoľvek oboru, prostredia, či mentálneho nastavenia.  
Vďaka sytému BACK to ZERO, ktorý som vytvoril zažiješ transformáciu za 3 intenzívne dni! 
3 dni, ktoré zmenia Tvoj život. 

Pýtate sa, či je to možné?  

Ľudia, ktorý prešli Spirit Campom takisto neverili, že je to možné, až pokiaľ to nezažili. Obrovská cesta, ktorú prešli je mojou odmenou. Som na nich hrdý.

Už si len krok od toho, aby si zažiaril. Aby si vydoloval ten skrytý potenciál, ktorý je v Tebe. Máš na to, aby si sa stal skutočný unikát, pretože máš v sebe silu, s ktorou dokážeš čokoľvek. Pomôžem Ti.
Zničíme staré vzorce, pomôžem Ti zlepšiť vzťah s Tvojimi blízkymi, zničíme negativitu v Tvojom živote, ukážem Ti ako kedykoľvek dostaneš zo seba maximum, zabudneš na strachy, pretože si sa stal silným neopakovateľným jedincom. Si unikát!

Si pripravený/á žiť svoj vysnívaný život?

Ako by si chcel/a aby vyzeral? Poď si ho vytvoriť a nenechaj, aby ho za Teba vytvárali iní. Narodil si sa preto, aby si zanechal po sebe odkaz. Aby si neodišiel ako človek, ktorý premrhal svoj čas, svoju šancu, svoj život.

Tak sa postav a zakrič. Chcem zmeniť svoj život! Opúšťam staré a som pripravený len na to najlepšie a najkrajšie. Nevzdávam sa. Opúšťam komfortnú zónu a idem si za svojimi snami!

Chcel/a by si sa zobudiť v tvojom vysnívanom dome? Chcel/a by si mať svoju vysnívanú prácu? Biznis? Chceš byť skutočne šťastný/a? Predstav si, že sa v jedno krásne ráno prebudíš, Tvoju tvár zohrireva slnko.

Uvedomuješ si, že ťa nič nezväzuje. Si totálne slobodný. Tvoja energia je nekonečná. Vychutnávaš si každý moment svojho života, pretože žiješ svoj vysnívaný život.

Tvoja tvorivá energia stále rastie, tvoje nápady sú nekonečné. Robíš iba to, čo chceš. A to len preto, lebo si prišiel nato, kým skutočne si. Našiel si svoje PREČO! Gratulujem Ti!
Gratulujem ti! Patríš k 2% ľuďom na tejto planéte. Našiel si svoje skutočné JA. JA, ktoré tvorí všetko! 
Pýtaš sa: môžem skutočne patriť k tejto skupine ľudí? Moja odpoveď znie ÁNO.
Za 3 dni Ti ukážeme techniky, ktoré Ťa navedú na Tvoju cestu. Zažiješ transformáciu na podvedomej  úrovni. Na Campe nebudeš nič riešiť teoreticky. Každý jeden proces prežiješ. Na tieto 3 dni nezabudneš do konca svojho života. To Ti sľubujem.
Niekedy stačí iba malý okamih, ktorý dokáže zmeniť TVOJ život navždy. 
Načo ešte čakať?
Janka Stašová
Podnikateľka
Esther Agyeman
Šéfkuchár
Tento intenzívny camp je nabitý energiou. Prevedie Ťa technikami zjednotenia tela, mysle a ducha.
 •  Zistíš, aké ranné nastavenia robia Tvoj deň, taký ako by ste chcel
 •  Prevediem Ťa meditačnou regresiou, pri ktorej začneš vnímať svoje skutočné poslanie
 •  Naučím ťa, ako si správne definovať cieľ tak, aby sa stal skutočnosťou
 •  Naučím Ťa správne meditovať a vizualizovať
 •  Zažiješ emócie, o ktorých si ani len nesníval
 •  Naučím Ťa rozpoznávať strach, ktorý ti bráni vo vízii ako sa ho zbaviť a premeniť ho na svoju silu
 •  Ukážem Ti techniku ako si udržať fokus a navždy, aby si zabudol, čo je to prokrastinácia
 •  Budeš ako jeden z prvých na svete súčasťou svetovej platformy, ktorá je veľkou odpoveďou druhej časti “The secret”, filmu ktorý videlo na svete cez viac než 100 miliónov ľudí
 •  Pochopíš jeden z najsilnejších nástrojov na svete a to je vďačnosť a pokora.
 •  Naučím Ťa ako s ňou pracovať.
 •  Naučíš sa ako prepojiť telo, myseľ, ducha tak, aby všetko v harmónii pracovalo pre Teba
 •  Na vlastnej koži zažiješ, čo z Tvojho života spraví jóga a vedomé dýchanie
 •  Naučím Vás myšlienkami pohnúť hmotou, skutočným fyzický predmetom bez toho, aby si sa ho dotkol
 •  a mám pre Vás aj darček :-)
Spirit Campom Vás bude sprevádzať
Siky Spirit
Coach, mentor, public speaker, spiritual teacher
 • ​10 rokov skúseností v celonárodnom podnikaní 
 • ​Učil sa od svetových mentorov, koučov a duchovných učiteľov 
 • ​2x  zažil dotyk so smrťou, momenty, ktoré zmenili jeho život 
 • ​Má 11 ročnú prax s meditáciami pre začiatočníkov až po hlboké transofrmačné meditácie 
 • ​6 ročné skúsenosti s meditačnou regresiou 
 • ​Absolvoval významné očistné procesy tela, mysle a duše s najvyššími duchovnými na Bali 
 • ​Pracuje so svetoznámymi koučami a mentormi z celého sveta 
 • ​Investuje do nadnárodných projektov 
 • ​Má skúsenosti s vytváraním energeticky silných miest a čistením priestorov od negatívnych zón 
 • ​Je tvorca projektu Satori 
 • ​Vybudoval celonárodne známu značku Siky Gardens 
 • ​2 a pol roka som spolupracoval s televíziou Markíza 
 • ​6 ročné skúsenosti s prednáškami a public speaking 
 • ​Desiatky odkoučovaných a odmentorovaných ľudí 
 • ​Tvorca unikátnej techniky Back to Zero 
 • Partner celosvetovej platformy GetMeUp ako unikátneho nástroja vo vzdelávaní v osobnom rozvoji  
 • ​V roku 2018 bol vymenovaný za medzinárodného transofrmačného spirituálneho učiteľa na Bali najvyššími duchovnými ako prvý zo sveta  
Čo o Spirit Campe hovoria účastníci ?
Iveta Beníčková
Majiteľká salónu krásy
Punam Mandalia
Podnikateľka
Roman Frimm
Manažér
Vydávate sa na cestu, z ktorej už nebudete chcieť nikdy zísť.
Cena za osobu
997 EUR
s DPH
  Toto sú 3 dni, na ktoré ste možno celý život čakali. Jediným správnym krokom na začiatku, ktorý môžete pri akomkoľvek cieli urobiť, je ROZHODNÚŤ SA!  Vytvorte si vlastný príbeh. Vytvorte si ho TERAZ.
  TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS!
  LIMITOVANÝ počet osôb 12, kvôli intenzívnemu, individuálnemu prístupu, aby bol váš zážitok maximálny A INTENZÍVNY
  Cena zahŕňa mentoring, ubytovanie v 4* hoteli, plnú penziu, všetky pomôcky, ktoré Vám budú naďalej slúžiť na vašej ceste. Nebudete navyše platiť už nič. Cena je konečná.
  OK, ale je to vôbec pre mňa?
  Je to určené aj pre Teba, najmä ak:
  • Chceš nájsť svoje skutočné poslanie 
  • ​Chceš žiť šťastný život v hojnosti
  • ​Ak sa nevieš pohnúť v živote
  • ​Trápi Ťa akýkoľvek strach
  • ​Chceš aby si bol prospešný pre spoločnosť
  • ​Ak chceš skutočne hlbšie spoznať samého seba
  • ​Ak Ti na sebe naozaj záleží
  • ​Chceš poznať odpoveď
  • ​Ak už nechceš čakať, čo život prinesie sám od seba
  • ​Ak si chceš vytvoriť realitu po akej túžiš
  • ​Chceš si splniť sny
  • ​Pre každého, kto chce nájsť svoje PREČO
  Po absolvovaní Campu Váš život už nebude nikdy taký, ako predtým. 
  To Vám garantujem!
  Pochopíte ako funguje priťahovanie si reality, po ktorej túžite.
   Musíte sa ňou stať. Keď pochopíte ako myšlienkami pohnúť hmotou, pochopíte ako zmanifestovať čokoľvek, ale naozaj ČOKOĽVEK!
  Čo o Spirit Campe hovoria ďalší účastníci?

  KAREL JAKOUBE

  (freelancer)
  Spirit Camp a systém back to zero, je základ všeho...a Michal je pro mě natolik inspirativní osobnost, že k němu mam silnou důvěru. Svět se mění a tohle teď přesně je to, co moje tělo potřebuje, aby v tomto světě mohlo spokojeně fungovat.

  LUCIA UNGEROVÁ

  (podnikateľka)
  Spirit Camp mi prevrátil život hore nohami. Samozrejme v tom najlepšom zmysle slova. Ako opisuje slogan campu "Tvoj život už nikdy nebude taký ako predtým" splnený do bodky.

  SILVIA TULÁKOVÁ

  (manager)
  Na Spirit Campe sme pociťovali veľmi hlboký, osobný zážitok svojej vlastnej zmeny. Bolo pre mňa zaujímavé sledovať, ako ešte pred pár hodinami cudzí ľudia, dokázali po jednom dni vystupovať voči ostatným skutočne, autenticky, s empatickým porozumením a otvoreným prežívaním. Siky tento proces navodzoval a riadil. V rámci víkendu boli vytvorené podmienky na to, aby každý pracoval na základe svojich vlastných potrieb, rešpektujúc svoje pripadné limity. V osobnosti hlavného organizátora Michala Siklienku (Siky) sa tieto možnosti posúvaju dosť vysoko. Siky je nielen prirodzene inteligentný, vzdelaný, večne zvedavý a náročný (na okolie no hlavne mam pocit, že na seba), kreatívny, flexibilný, vyspelý a ľudsky skromný.

  IVAN KOVÁČ

  (záhradný architekt)
  V prvom rade mi to dalo jeden perfektný vikend so super ľudmi,kde sme všetci boli naladený na rovnakej pozitívnej frekvencii,kde nebolo cítiť ani štipku negativizmu. Celý camp bol pre mna další dôkaz ako to celé super funguje. Vo veľkej miere patrí vďaka tebe,tvojmu učeniu,vysvetleniam na rôznych príkladoch,tvojich životných príbehoch..a celom tom ako si nam to podal a ako si viedol cely camp. ĎAKUJEM ze som tam mohol byť.

  ĽUBICA KONÔPKOVÁ

  (majiteľka učtovnej firmy)
  Vieš, že Ty si pre mna výnimočný človek - svojím prístupom k životu a to bol dôvod prečo som sa Campu pod Tvojim vedením zúčastnila. Môžem s odstupom času skonštatovať, že to v mojom živote malo veľký prínos. Zažila som plnú integráciu ducha a tela a dôvery v proces v jednom momente. Dokázala som dať absolútnu dôveru do niečoho, čo sa mi javilo ako neprekonateľné. Zažila som takmer 100% vedomú sústredenosť na prekonanie resp. zvládnutie niečoho čo sa mi zdalo nezvládnuteľné. Prekonala som vlastný strach a naprogramovala mozog vedome na úspech a ten som zažila. Samozrejme sa nám to podarilo vdaka Tvojej profesionálnej a odbornej priprave. Pre mňa prínos- naštartovanie vnútorného potenciálu, prekonanie vlastného strachu z neúspechu, vedomá sústredenosť na úspech- výsledok radosť, vnútorná harmónia. Takéto aktivity by sme mali realizovať pravidelne - to by nám pomohlo vedomejsie a radostnejšie žiť nás bežný každodenný život. Michal, vďaka za to, že si.

  ALEXANDRA GALETOVÁ

  (študentka)
  Mala som 17 rokov, keď som sa zúčastnila Siky Spirit campu. Veľa ľudí by niečo také nepredpokladalo a ja som tiež sama nevedela, čo od toho očakávať. Avšak nikdy by som nepovedala, že to pre mňa bude jeden z najlepších zážitkov toho roku. Je to pre mňa veľmi obohacujúca skúsenosť, ktorú neľutujem. Som rada, že sme všetci zahodili stereotypy a predsudky za hlavy a posunuli svoj život na úplne iný level.
  Naučím Ťa techniky, vďaka ktorým Tvoj život už nikdy nebude taký, ako predtým! Pokračuj, iba ak s naozaj chceš zmeniť svoj život, ak chceš skutočne zažiť transformáciu a nebojíš sa opustiť komfortnú zónu. Držím Ti palce. 

  Zvládneš to. 
  V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
   siky@iamsiky.com
  S otvoreným srdcom sa na Vás teším
  © I AM SIKY 2020 - Všetky práva vyhradené.
  Large Call to Action Headline