TVORCA SVOJHO ŽIVOTA
''22 dňový online video program plný najhodnotnejšieho know-how od svetových mentorov, ktorý Váš život posunie na úplne NOVÝ LEVEL''
''Dáte mi za pravdu, že podstatou každého ľudského života je byť šťastný a žiť naplnený život.''
Chodíte do práce, ktorá Vás nebaví, zotrvávate vo vzťahoch, ktoré Vás nenapĺňajú? Žijete v strese a neviete sa nikam pohnúť? Stále k Vám prichádzajú do života tie isté situácie a neviete ich zmeniť? 

Pocit vyhorenia, strach, vnútorné nenaplnenie, neustále hľadanie svojho poslania. Viem sa absolútne vžiť do Vašej situácie. Sám som si to všetko prežil. 

Čo ak existuje riešenie?

Predstavte si, že to čo ste nedokázali zmeniť doteraz, dokážete zmeniť za 22 dní.
Teraz Vám prebehla myšlienka hlavou, že to nie je možné! Pokiaľ to nevyskúšate, budete to stále tvrdiť. Mnohí ľudia sa však nevedia pohnúť sami a potrebujú pomoc. Možno, že pociťujete strach z vystúpenia z Vašej komformej zóny, ale verte mi, že pokiaľ neurobíte ten prvý dôležitý krok, nič sa nezmení. Robiť stále to isté a čakať iný výsledok je nezmysel.
Je v poriadku, keď využijete pomoc na svojej ceste. Ja som tak urobil niekoľkokrát. Minul som desaťticíce eur na štúdium s tými najlepšími mentormi sveta. To ale teraz nemusíte urobiť aj Vy.
Dal som dokopy tie najlepšie techniky, ktoré som testoval so svojimi mentormi a následne som vytvoril tento ucelený program osobného rastu pre každého, kto chce urobiť životnú zmenu.
MARIE DIAMOND
BRIAN TRACY
ERIC HO
Čo hovoria tí, ktorí už program absolvovali?
Michal Duriš
"Zmenilo sa toho strašne veľa... Ani neviem, kde by som začal. V prvom rade to je myslenie. Zmenilo sa mi o 180 stupňov. Každé ráno rituál ako má byť. V živote by som nepovedal že budem o 5 vstávať a spať aj len 4 hodiny len aby som si urobil lepší deň. A vážne to funguje. 

Nerobím si z vecí starosti, meditujem a ja to tak nazývam, že „čistím sám seba." Pitný režim sa mi zlepšil a s ním aj zdravotné problémy išli k pozitívnym správam. Stravovanie išlo do lepšej stránky tiež. No neviem ako si ťa vynachváliť. Cítim na sebe, že mám ľuďom potrebu vysvetliť, čo je správne, aj keď by som bol za blázna podľa niektorých. Je krásne mať svoj cieľ a povedať si. Mám to. A ono sa to vážne stane. 

Do života mi začali chodiť také okolnosti, že až je divné, ako keby mi to niekto naschvál robil, že mi do života idú veci, ktoré chcem. Hlavné je to, že som si vo svojom živote určil priority a viem, čo chcem. Odkedy pozerám tieto videá, robím veci, ktoré by som inokedy neurobil. Verejné vystúpenie v telke bez stresu napríklad. Mám pocit, že som to konečne ja. Neriešim zbytočnosti, idem za cieľom a mám lepší život. 
Doporučujem tento program každému už len preto, lebo pravda je v názve. ZMEŇ SVOJ ŽIVOT!!! Všetko čo som hore popísal, sa na 100% stane každému, kto by si tým prešiel.

PS: Išiel som do telky na vedomostnú súťaž vyhrať peniaze. Najvyššia výhra bola 250 000€ a ja som si to dal ako cieľ a hovoril som si že mám „dva a pol." Sranda čo :D Till you make it, fake it. Ja som týždeň predtým mal v hlave vštiepené toto: mám dva a pol. Proste ja som vedel že to vyhrám(e). No a tým, že som si nedefinoval cieľ, vyhral som 2 500€ :D DVA A POL!!!"
Ako prebieha tento program?
Čo hovoria tí, ktorí už program absolvovali?
"Za mňa môžem povedať že je to TOP !! 
Zmenilo sa mi úplne myslenie, každé ráno keď mám vďačnosť deň je potom úplne iný, mám jasno v cieľoch a vo vízii 😊

Program mi priniesol výsledky v podobe nových príležitosti, ktoré som si vďaka tomu pritiahla, nových ľudí, lepšie výsledky v práci aj v osobnom živote.

Určite by som ho odporučila aj ľuďom, ktorí si myslia, že sa vedia pozitívne nastaviť , pretože aj ja som mala veľa osobných tréningov a toto je najviac.
Ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem za tento program 🙏😊"
Martina Vorčáková
Siky Spirit
Biznis mentor, medzinárodný rečník, motivátor, spirituálny majster

Po 11 ročnom štúdiu som pripravil ONLINE program s technikami, ktoré sú na ceste posunu osobného života považované svetovými mentormi za najviac účinné.
Techniky, ktoré zvládne ktokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek.

Svetovo jedinečnou metódou Vám pomôžem rýchlo a efektívne zmeniť VÁŠ ŽIVOT!
Prečo mi to trvalo tak dlho pripraviť tento program?
Pretože som sa snažil tie techniky podať tak, aby ich dokázal pochopiť človek, ktorý sa naozaj nachádza v ťažkej situácii a potrebuje pomoc. 
22 dní, ktoré zmenia Váš pohľad na život. 
Zničíme staré vzorce, pomôžem Ti zlepšiť vzťah s Tvojimi blízkymi, zničíme negativitu v Tvojom živote, ukážem Ti ako kedykoľvek dostaneš zo seba maximum, zabudneš na strachy, pretože si sa stal silným neopakovateľným jedincom. Si unikát! 
Si pripravený/á žiť svoj vysnívaný život?
Ako by si chcel/a aby vyzeral? Poď si ho vytvoriť a nenechaj, aby ho za Teba vytvárali iní. Narodil si sa preto, aby si zanechal po sebe odkaz. Aby si neodišiel ako človek, ktorý premrhal svoj čas, svoju šancu, svoj život.

Tak sa postav a zakrič. Chcem zmeniť svoj život! Opúšťam staré a som pripravený len na to najlepšie a najkrajšie. Nevzdávam sa. Opúšťam komfortnú zónu a idem si za svojimi snami!

Chcel/a by si sa zobudiť v tvojom vysnívanom dome? Chcel/a by si mať svoju vysnívanú prácu? Biznis? Chceš byť skutočne šťastný/a?, Chceš pri sebe mať skutočného životného partnera?

Potom si uvedomíš, že ťa nič už nezväzuje. Si totálne slobodný. Tvoja energia je nekonečná. Vychutnávaš si každý moment svojho života, pretože žiješ svoj vysnívaný život. Tvoj život sa dostal do rovnováhy.

Už si len krok od svojej zmeny!
Žiť šťastný, naplnený a bohatý život nie je výsada len niektorých ľudí. Dokázať to môže KAŽDÝ! 
Tento intenzívny online program Tvorca svojho života Ti priensie:
 • ​Naučíš sa preprogramovať strach tak, aby pracoval pre Teba a premeniť ho na svoju silu
 •  Naučíš sa, ako si správne definovať cieľ tak, aby sa stal skutočnosťou
 •  Naučíš sa správne meditovať 
 •  Naučíš sa robiť si silnú vizualizáciu na splnenie cieľa (a pochopíš, aké tajomstvo je za tým)
 •  Pochopíš ako funguje energia peňazí a ako si ich pritahnúť do života
 •  Ukážem ti druhú polovicu tajomstva , ktoré vo filme "The secret" nebolo povedané 
 •  Pochopíš od akých ranných rituálov sa odvíja úspešnosť tvojho dňa
 •  Naučíš sa techniku ako si udržať fokus a navždy, aby si zabudol, čo je to prokrastinácia
 •  Pochopíš jeden z najsilnejších nástrojov na svete a to je vďačnosť a ako s ňou pracovať
 •  Naučíš sa ako prepojiť telo, myseľ, ducha tak, aby všetko v harmónii pracovalo pre Teba
 •  a kopec kopec iných techník, ktoré premenia Tvoj život na TVOJ VYSNÍVANÝ ŽIVOT
Kto je Siky ?
 • Má 11 rokov skúseností v celonárodnom podnikaní 
 • ​Učil sa od svetových mentorov, koučov a duchovných učiteľov 
 • ​2x zažil dotyk so smrťou, momenty, ktoré zmenili jeho život 
 • ​Má 11 ročnú prax s meditáciami pre začiatočníkov až po hlboké transformačné meditácie 
 • ​7 ročné skúsenosti s meditačnou regresiou 
 • ​Absolvoval významné očistné procesy tela, mysle a duše s najvyššími duchovnými na Bali 
 • ​Pracuje so svetoznámymi koučami a mentormi z celého sveta 
 • ​Má skúsenosti s vytváraním energeticky silných miest a čistením priestorov od negatívnych zón 
 • ​Je tvorca projektu Satori 
 • ​Vybudoval celonárodne známu značku Siky Gardens
 • ​2 a pol roka spolupracoval s televíziou Markíza 
 • ​6 ročné skúsenosti s prednáškami a public speaking 
 • ​Stovky odkoučovaných a odmentorovaných ľudí 
 • ​Tvorca unikátnej techniky Back to Zero 
 • ​Pomáha tvoriť a rozbiehať biznisy vo viac než 6 krajinách sveta
 • ​V roku 2018 bol vymenovaný za medzinárodného transformačného spirituálneho učiteľa na Bali najvyššími duchovnými ako prvý zo sveta  
Čo hovoria tí, ktorí už program absolvovali?
"Chcem sa poďakovať za tento program. Začal som si písať vďačnost, každý deň nielen 10 vďačnosti niekedy aj viac, pretože človek môže byť vďačný za čokolvek a kohokoľvek. Vďačnosť je veľmi silná pozitívna energia. A na druhom mieste je u mňa objatie.

Začal som sa venovať viacej osobnému rozvoju a keď mám čas, tak večerným meditáciam a počúvaniu meditačnej hudby.Učím sa byť pokorný!!! Človek sa neustále učí a má sa v čom zdokonalovať.

Človek sa postupne naučí so sebou pracovať ,úprimne niekedy to trvá dlhšie než tých 22 dní, no ak človek poctivo každý deň na sebe pracuje naozaj v priebehu jedného mesiaca môže prejsť výraznými zmenami. A hlavne dôležité je si nastaviť čo chcem, myslieť pozitívne, ísť si za svojimi cieľmi a počúvať hlas svojho srdca."
Marek Vagunda
"Ja som veľmi vďačná za tento program. Vďaka nemu som začala vstávať o 15minut skôr, aby som si mohla v kľude urobiť ranný rituál. Najkrajší začiatok dňa je vďačnosť. Skutočné pozitívne nastavenie sa do dňa. Hopponopono, odpustenie,ospravedlnenie, láska,poďakovanie samej sebe - nádhera.

  V obrázku na nočnom stolíku mam stále očiach svoj cieľ a na nástenke svoje sny, ktoré sa čoskoro začnú plniť. V denníku popísané celé strany, čo chcem - 4piliere..krása. Motivačná kniha má sprevádza každý deň. Športujem denne, alebo každý deň venujem hodinu sebe. Tešila som sa každý deň na Tvoju novú výzvu a úlohu.
  
Určite odporúčam všetkým tento skvelý program a ešte raz zaň ďakujem!"
Gabriela Frniaková
Čo hovoria tí, ktorí už program absolvovali?
"Počas programu Zmeň svoj život za 22 dní sa toho veľa zmenilo. Či už po fyzickej, no najmä psychickej stránke. Začala som praktizovať ranné zvyky, ktoré mi pomáhajú robiť moje dni krásne hneď od začiatku dňa. Určila som si pre mňa skutočné priority a prekonávala som moje bloky, ktoré ma určitým spôsobom obmedzovali.

Neľutujem, naopak som vďačná sama sebe, že som do tohto programu išla a venovala sa samej sebe. Program Zmeň svoj život by som odporučila všetkým, ktorí chcú venovať čas sebe, svojej mysli a najmä svojmu životu, pretože len oni si ho dokážu vytvoriť podľa svojich predstáv. Určite každému tento program dá veľmi veľa. 

Ďakujem za možnosť sa tohto programu zúčastniť Sikymu a jeho teamu 🙏🏼💛."
Lenka Tkáčová
"Počas celého programu som sa učila nájsť si čas naozaj pre seba, nájsť si chvíľku na hlboký nádych, nájsť si chvíľu na svoje myšlienky, knihu, svoje ciele... Program mi pomohol pomenovať a zvizualizovať svoje ciele, zafokusovať sa na ne, líhať si s nimi aj vstávať s nimi. 

Naučil ma pozerať sa na negatívne situácie a postoje aj z inej strany. Naučil ma, že ak nejaké veci nevidím, neznamená to, že tu nie sú. Dal mi návod na vysnívaný život. Treba sa len pozerať, vnímať, pozitívne myslieť a priťahovať do života to, čo naozaj chceme mať, to čo chceme žiť. Je to na každom z nás, čo si vyberieme.

Program by som odporučila každému, kto chce svoj život posunúť ďalej, byť šťastný či už v práci alebo súkromí. Ďakujem."
Zuzana Horská
Vydávate sa na cestu, z ktorej už nebudete chcieť zísť.
Možno aj teraz Vám ide hlavou kopec argumentov, typu "urobím to neskôr", "teraz na to nemám čas", "teraz nemám na to peniaze" atď. Jediní úspešní ľudia sú tí, ktorí sa chopia príležitosti TU a TERAZ, pretože si uvedomújú, že život im už nemusí ponúknuť ďaľšiu šancu. Ani zďaleka nemusíte do programu investovať desaťticíce eur ako som to urobil ja. 

Predstavte si, že jeden jediný deň v rámci programu Vám môže spôsobiť "aha" moment, na ktorý ste čakali a pomôže Vám posunúť sa ďalej. A vtedy si uvedomíte, že hodnota tohto je nevyčísliteľná. 

Keď som svojim mentorom platil tisíce za pár hodinové stretnutia, ľudia sa na mňa dívali, či som normálny. Avšak ja som si uvedomil, že jedna jediná veta, môže zmeniť môj život. A tak sa aj stalo.

Nečakajte, že niekto iný za Vás urobí tú zmenu. Chopte sa kormidla a prevezmite život do vlastných rúk!  
TVORCA SVOJHO ŽIVOTA
445 EUR
Tento intenzívny program, je niečo na čo ste doteraz čakali. Stačí sa ROZHODNÚŤ!  Vytvorte si vlastný príbeh. Vytvorte si ho TERAZ.

TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS!
Tento program je pre Teba, ak:
 • Chceš nájsť svoje skutočné poslanie 
 •  Chceš žiť šťastný život v hojnosti
 •  Ak sa nevieš pohnúť v živote
 •  Trápi Ťa akýkoľvek strach
 •  Chceš aby si bol prospešný pre spoločnosť
 •  Ak chceš skutočne hlbšie spoznať samého seba
 •  Ak Ti na sebe naozaj záleží
 •  Chceš poznať odpoveď
 •  Ak už nechceš čakať, čo život prinesie sám od seba
 •  Ak si chceš vytvoriť realitu po akej túžiš
 •  Chceš si splniť sny
 •  Pre každého, kto chce nájsť svoje PREČO
Naučím Ťa techniky, vďaka ktorým Tvoj život už nikdy nebude taký, ako predtým! Pokračuj, iba ak s naozaj chceš zmeniť svoj život, ak chceš skutočne zažiť transformáciu a nebojíš sa opustiť komfortnú zónu. Držím Ti palce. 
Zvládneš to. 
Čo hovoria tí, ktorí už program absolvovali?
Tento program mi dal to, že chcem byť svojím vlastným tvorcom. Chcem tvoriť, a tým zlepšiť kvalitu života sebe aj iným. Byť prospešná pre ľudstvo. Uvedomila som si, akým smerom sa chcem v živote uberať. Ktorá práca by ma mohla baviť a napĺňať a byť prospešná aj pre iných. 

Verím, že v konečnom výsledku to bude znamenať aj viac peňazí. Už teraz sa mi v podnikaní začína viac dariť a mám aj svoju víziu kam sa chcem dostať v priebehu niekoľkých rokov.

Rozhovory s úspešnými ľuďmi ma každé ráno inšpirujú a vždy mi dodávajú tú silu, že aj ja to dokážem.
Katarína Dunčková
Program mi urcite zmenil moj postoj k ranu (vzdy som myslela, co treba spravit, kam ist a co vybavit) teraz mame kludne rano s knizkou a zapisnickom v ruke kde si vylejem dusicku a citim sa obela lepsie, taktiez sme si prepracovali nase vision bordy, ktore sme mali ale spravili sme ich ovela autentickejsie a krajsie ;) 

Pomohol si mi nastavit sa na uplne inu energiu ako som bola. Program urcite odporucam dalej pre ludi, ktori chcu na sebe pracovat a zmenit sa, je naozaj vyborny.

Dakujem ze som ta mohla stretnut a teda este stretnem, si uzasny clovek ktory mi dodal energiu ist v zivote zas dalej :)
Miriama Masny
Počas programu " Zmeň svoj život za 22 dní " sa v mojom živote zmenil postoj k spôsobu vstávania,aj keď som musela vstávať o štvrtej ráno. Celý proces počas tohto programu bol postupný, s tým, že si človek menil myslenie a postoje k okoliu. Program mi odštartoval očistu duše, ktorá mi stále trvá, Pomohol mi v tom, že som si zaviedla do svojho života akúsi postupnosť. 

Program by som odporučila každému, lebo nikto nie je dokonalý a každý sa máme v niečom zlepšovať, ak nie vo všetkom. :) 
Ďakujem za tento program Siky.
Zuzana Kostrová
 Tento program ,,Zmeň svoj život za 22 dní'' mi pomohol brať život inak. Uvedomiť si, že netreba v živote riešiť banálne veci ale viac si ho užívať. Robiť to čo má robí šťastnou a nie len snívať ale aj plniť si sny. Viac dokazovať lásku a porozumenie ľuďom.

    Dal mi neskutočnú energiu a pozitívne myslenie. Naučila som sa, že v živote môžeme dosiahnuť všetko čo skutočne chceme a výhovorky sú zbytočne.

    Tak ak aj ty chceš zmeniť svoj život, zmeniť svoje myslenie a plniť si sny toto je tá správna cesta ako začať. 
Anežka Svetlošáková
Časté otázky
Kedy sa začína online program Tvorca svojho života a ako prebieha?
Po objednaní programu obdrží každý email, v ktorom budete mať postup ako používať program a linky na jednotlivé videá. Odomknuté videá ostávajú sprístupnené neobmedzene a navždy.
Do kedy si musím program objednať?
Program je možné objednať kedykoľvek.
Môžem prístup k programu poskytnúť zdarma alebo predať ďalšej osobe?
Sprístupniť časť, prípadne celý obsah programu tretej osobe je zakázané. Upozornenie: Po prvom prihlásení do programu sa uloží vaša IP adresa. Každé ďalšie prihlásenie pod vašim meno a heslom musí prebehnúť z rovnakej IP adresy. V prípade, že sa do programu prihlásite z inej IP adresy, bude táto zmena zaznamenaná. Následne vás bude kontaktovať podpora a hrozí vám trvalé znemožnenie ďalšieho prístupu k programu. Prosím rešpektujte autorské práva. Ďakujeme za pochopenie.
Čo ak mám inú otázku?
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na náš email:  siky@iamsiky.com
© I AM SIKY 2020 - Všetky práva vyhradené.